Kapat

Çoklu Maç İzleme Ekranı

Çoklu ekran özelliğinin kullanımı çok basittir. Aşağıda bulunan listeden izlemek istediğiniz maçları seçtiğiniz liste üstünde otomatik açılır, play tuşuna basarak izleyebilirsiniz. Eğer aynı anda sohbeti de kullanmak isterseniz, Sohbet butonuna basmanız yeterlidir. Aynı anda sohbetle birlikte istediğiniz kadar yayını izleyebilirsiniz. Canlı takip etmek istediğiniz hiç bir maçı artık kaçırmayacaksınız.
  • Sohbet
  • 20:00
    Rivne – Cherkassky Mavpy II
  • 20:00
    Lokomotiv-Kuban TSOP – Neftekhimik Tobolsk
  • 20:00
    Dnepr Herson – Dinamo Kharkiv
  • 20:00
    PVK Prerov (Bayanlar) – VK Královo Pole (Bayanlar)
  • 20:00
    Valga – BK Jēkabpils
  • 20:00
    HK Kurbads – Liepaja
  • 20:00
    Hatay Büyükşehir Belediyesi (Bayanlar) – Dynamo Kursk (Bayanlar)
  • 20:00
    Flammes Carolo Basket Ardennes (Bayanlar) – Fenerbahçe (Bayanlar)
  • 20:00
    VCO Berlin – TV Rottenburg
  • 19:45
    TTÜ SC Tallinn – Bigbank Tartu
  • 19:45
    Belinda Bencic – Aryna Sabalenka
  • 19:54
    North Carolina Golden Bears – Vermont Lumberjacks
  • 19:45
    Ferencvárosi TC – Várda SE
  • 20:00
    Skamlova/Chwalinska – Benoit/Piter
  • 19:45
    Sevilla FC – S.S. Lazio
  • 19:45
    Al Najma – Al Riffa
  • 19:00
    Toronto Marlies – Manitoba Moose
  • 19:30
    Kouvottaret (Bayanlar) – Lappeenranta (Bayanlar)
  • 19:30
    JYP Jyväskylä U20 – Lukko U20
  • 19:30
    Benjamin Winter Lopez – Juan Bautista Otegui
  • 19:30
    Tappara U20 – HC Storm Vaasa U20
  • 19:30
    HC TPS U20 – HIFK U20
  • 19:30
    HC Skoda Plzeň – PSG Zlín
  • 19:30
    Akaa-Volley – Lakkapaa
  • 19:30
    American University (Women) – Boston University (Women)
  • 19:30
    Kouvottaret (Bayanlar) – Lappeenranta (Bayanlar)
  • 19:30
    TuTo – Koovee
  • 19:30
    SaPKo – Kiekko-Vantaa
  • 19:30
    Roki Hockey – Hermes
  • 19:30
    Lempäälän Kisa – Peliitat Heinola
  • 19:30
    IPK – Imatran Ketterä
  • 19:30
    HBA Myarskyu – Forssan Koripojat
  • 19:30
    HK Sochi – HC Spartak Moskova
  • 19:30
    HC CSKA Moskova – Lokomotiv Yaroslavl
  • 19:15
    Asseco Resovia Rzeszow – Trefl Gdańsk
  • 19:30
    Jokerit – HC Slovan Bratislava
  • 17:30
    Joao Monteiro – Johan Nikles
  • 19:00
    Begemann/Junaid – Martin/Chardy
  • 18:28
    Northumberland – Peel Region
  • 19:00
    FC Rotor Volgograd – FC Avangard Kursk
  • 18:53
    Stouffville U20 – Markham U20
  • 18:28
    Northumberland – Peel Region
  • 19:00
    Katharina Hobgarski – Priscilla Heise
  • 18:53
    Stouffville U20 – Markham U20
  • 19:00
    Fanny Stollar – Madison Brengle
  • 18:45
    Garbine Muguruza – Elina Svitolina
  • 19:00
    HC Vitebsk – HK Brest
  • 19:00
    Ulises Blanch – Facundo Mena
  • 19:00
    BC Beroe (Bayanlar) – Banovici (Bayanlar)
  • 18:45
    Severstal Cherepovets – HC Dinamo Riga
  • 19:00
    HC Neftekhimik Nizhnekamsk – SKA Saint Petersburg
  • 19:00
    SKA-Neva – Ermak Angarsk
  • 19:00
    HC Ryazan – Dizel Penza
  • 19:00
    Buran Voronezh – Bars Kazan
  • 19:00
    Maritza Plovdiv (Bayanlar) – Béziers Gazelec (Bayanlar)
  • 19:00
    Jokerit U20 – Assat U20
  • 18:45
    Zenit Kazan – Ural Ufa
  • 18:45
    Fenerbahçe (Bayanlar) – Dynamo Moskova (Bayanlar)
  • 18:45
    Yaroslavich – ZSK Gazprom-Ugra Surgut
  • 18:45
    Ohrana Minsk – Academiya Minsk
  • 18:45
    Gonzalo Escobar – Thai-Son Kwiatkowski
  • 18:45
    Goncalo Falcao – Benjamin Dhoe
  • 18:45
    Zeppieri/Musetti – Voljacques/Gornes
  • 18:45
    Lindstedt/Puetz – Maytin/Pasha
  • 18:45
    Andreas Seppi – Jordan Thompson
  • 18:45
    CA SK Minsk – Minsk
  • 18:30
    VC Dynamo Moskova – Lokomotiv Novosibirsk
  • 18:45
    Mirbat – Dhofar S.C.S.C.
  • 18:30
    Ohrana Minsk – Academiya Minsk
  • 18:30
    Halkbank Ankara – İstanbul BB SK
  • 18:30
    BC Cheboksary Yastreby – Runa
  • 18:30
    HC Dynamo Saint Petersburg – KRS Heilongjiang
  • 18:30
    HC Tambov – HC Lada Togliatti
  • 18:30
    HC Sarov – CSK VVS Samara
  • 18:26
    Ска-Юность (10) – Dynamo U10
  • 18:15
    WAC D’Adjame – ASEC Mimosas
  • 18:15
    HC Mordovia – HC Rostov
  • 18:30
    Tala’ea El-Gaish SC – Zamalek SC
  • 18:15
    RGUOR-2003 Minsk – SDYUSHOR Minsk
  • 18:15
    Evgeny Donskoy – Bernabe Zapata Miralles
  • 18:15
    Al-Fateh SC – Al-Ahli SC
  • 18:00
    Al Najoom – Al-Ansar Medina
  • 18:00
    Dynamo MGTU – Dinamo Magnitogorsk
  • 18:00
    Al Hala – Samaheej
  • 18:00
    SK Sigma Olomouc U19 – FC Lyon U19
  • 18:00
    P.A.O.K. Thessaloniki V.C. – Panathinaikos V.C.
  • 18:00
    CSM Agronomia Bucuresti – Sport Club Municipal Craiova
  • 17:56
    Ростов (9) – Супернова (9)
  • 17:45
    Dinamo Romprest Bucuresti – CS Ştiinţa Explorări Baia Mare
  • 18:00
    Esteghlal F.C. – Pars Jonoubi Jam
  • 17:45
    FC Vitosha Bistritsa – PFC Levski Sofia
  • 17:45
    Al Ahly Doha – Al Sadd SC
  • 18:00
    Urszula Radwańska – Susan Bandecchi
  • 17:45
    Mikhail Kukushkin – Denis Shapovalov
  • 17:30
    Al Ahly SC – Al Sadd SC
  • 17:45
    Mikhail Kukushkin – Denis Shapovalov
  • 17:30
    Al-Wakrah Sport Club – Muaither SC
  • 17:30
    Pel/Sancic – Grigelis/Kolar
  • 17:30
    Gornyiy (Bayanlar) – HC Dynamo Saint Petersburg (Bayanlar)
  • 17:15
    FC Yenisey Krasnoyarsk – FC Dinamo Batumi
  • Kalinin Front – Moskova Kremlevci
  • 5000 TL
    Betnano 5000 Lira Çekilişi Kazananlar
  • 99:99
    Kanal 4
  • 99:99
    Kanal 3
  • 99:99
    Kanal 2
  • 99:99
    Kanal 1
  • 21:45
    Real Madrid – Atletico Madrid